Ümraniye Otobüs Bileti

Ümraniye Otobüs Bileti

 

Kolay ve Hızlı Bilet Satın Alma

            Devir teknoloji devri. Hal böyle olunca zaman kavramının önemi de bir haylı artıyor. Her sektörde olduğu gibi ulaşım sektöründe de meydana gelen yenilikler insan hayatını bir hayli kolaylaştırıyor. Önceden olsa günler ya da saatler alan bu işlemler, kurumsal siteler yardımıyla dakikalar içinde yapılabiliyor. İstanbul'da yaşayan sakinler ile il dışından gelecek olan yolcularının işlerini kolaylaştıracak Ümraniye otobüs bileti hizmetleri online erişim sayesinde Türkiye'nin her noktasındaki müşterileri ile irtibata geçebiliyor.

 

 E Bilet ve Özellikleri

 

 Kalkış ve varış noktalarını seçerek süre, fiyat ve güzergah bilgilerini kolayca belirleyebileceğiniz e bilet sistemini kullanmak son derece basittir. Ayrıca mevcut siteye üye olmanız halinde, size özel avantajlardan faydalanabiliyorsunuz. Firmamızdan otobüs biletinin yanı sıra uçak bileti satın alabilir, otobüs kiralama talebinde bulunabilirsiniz. Sistem üzerindeki takvimi kullanarak size en uygun tarih aralığını seçerek bilet talebinde bulunabilirsiniz. Diyelim ki gün içinde yola çıkmak istiyorsunuz.

 

            Sistem size Ümraniye otobüs bileti satışı bulunan sefer saatlerini liste halinde dökerek, tüm firmalar ile koltuk bilgilerini getiriyor. Otobüs hangi otogardan kalkıp, hangi otogara varacak detaylı bir şekilde belirtiliyor. Yalnız gitmek için tekli koltuk seçimini de numaralı yer göstergesinden pratik bir şekilde yapabiliyorsunuz.

 

            Çiftli koltuk seçiminde ise pencere kenarı ya da koridor tarafı seçimlerini de aynı şekilde belirleyebiliyorsunuz. 2+2 sefer tipi ya da 2+1 sefer tipi seçimlerini ile otobüs konforunuzu kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Ekrana gelen resimden dolu koltukları, çiftli koltuklar için ise bayan mı yoksa erkek yanımı tüm bu bilgileri görebiliyorsunuz. Saat başı ya da yarım saat aralıklarla kalkan araçlar arasından yolculuk planlamanıza uygun olanı belirledikten sonra bilet alabilmeniz için sistem sizi aşama aşama yönlendiriyor.

 

            Koltuğunuzu onayladıktan sonra, ekrana gelen menüde sizden istenilen bilgileri sırasıyla dolduruyorsunuz. Mail adresi, cep telefonu bilgisi, T.C. numarası bilgilerini sistem üzerine giriyorsunuz. Bunları belirledikten sonra ödeme bilgileri ile devam ediyorsunuz. Burada kredi kartı ve ya kart numarası bilgilerinizi girmeniz isteniyor. İlgili kutucuklar doldurulduktan sonra işlemi tamamlamak için cep telefonunuza gelen şifreyi ilgili alana girerek bilet alışverişinizi tamamlıyorsunuz. Böylece yazıhaneye gitmeden, ya da merkezi noktalara uzak olan yerlerde cep telefonunuzdan, tablet, bilgisayar gibi akıllı cihazınızdan kolayca Ümraniye otobüs bileti satın alabilirsiniz

 

 İletişim ve Bilgi Akışı

 

 Online Ümraniye otobüs bileti sisteminiz sağlıklı iletişim için yedi gün, yirmi dört saat hizmet veren iletişim hattı ile aklınıza takılan tüm konularda size yardımcı oluyor. Sistem üzerinde telefon numaralarının yanı sıra, mesajlaşma ekranındaki canlı destek hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz. Müşterilerimizin güven konusundaki beklentilerinde de yanındayız. Kilit işareti bulunan sitemizde hem kişisel bilgileriniz hem de ödeme bilgileriniz güvence altındadır. Özel bir koruma sistemi ile korunan bilgileriniz alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için sürekli denetlenmektedir. Sistem binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır. Ülkemiz ve yurt dışından ziyaretçilerimiz için sanal uygulamaları cep telefonuna indirmek ücretsizdir.

 

 Uçak Seferi ve Diğer Hizmetler

 

 Online sistemlerimiz sizlere güvenli ve konforlu uçuşlar için de nitelikli hizmet sunuyor. İstanbul ve il dışındaki tüm hava yolları ve bağlantı notlarını filtreleme ekranı yardımıyla seçebiliyorsunuz. Hava limanı bulunan tüm şehirler tıpkı ümraniye otobüs bileti hizmetinde olduğu gibi varış güzergahı ve kalkış güzergahı olmak üzere her iki yön için alfabetik olarak sıralanmaktadır. Türkiye'nin en güvenli hava yolu şirketlerinin tüm sefer sayıları, koltuk ve tüm diğer uçuş hizmeti bilgilerine de buradan ulaşabiliyorsunuz.

 

            Ekrana gelen menüden popüler seferleri seçerek uçuşunuzu daha keyifli, konforlu ve ekonomik bir hale getirebiliyorsunuz. En çok tercih edilen firmalar ve en fazla sefer yapılan şehir ve ülke bilgilerini de aynı ekran üzerinde görebiliyorsunuz. Otobüs bileti seçme işlemlerindeki tüm kolaylıklar ve güvenli ödeme seçenekleri uçak seferleri için de geçerlidir. Müşteri memnuniyetini birinci planda tutan sanal bilet sistemi mağdur olmamanız için tüm kolaylıkları sizlerin hizmetine sunuyor.

 

            Diyelim ki hava muhalefeti ya da herhangi teknik aksaklıklar dolayısıyla sıkıntıya giren otobüs ve hava yolu seferlerinde müşteriyi olabilecek en kısa sürede varacağı yere ulaştırmak için her zaman alternatif çözüm sunuyoruz. Zorunlu sefer değişikliği bilgilendirmesi mesajlaşma ve telefonla bilgilendirme yöntemiyle müşterilerin mağduriyeti gideriliyor.

 

 Güncel Bilgilendirme ve Sefer Takibi

 

 Sistem üzerindeki üye giriş ekranını tıklamanız halinde Ümraniye otobüs bileti siteniz hem güncel rezarvasyonlarınızı gösteriyor, hem de güncel kampanyaların tanıtım ve bilgilendirme haberlerini düzenli olarak alabiliyorsunuz. Üye girişi için facebook kaydınızı ya da normal üye girişi yöntemini kullanabiliyorsunuz. Bilet bilgilerini satın alma sonrası cep telefonunuza gönderilen numarayı kullanarak da sorgulayabiliyorsunuz. Mail adresiniz ya da telefon numarası bilgileriniz girerek gönder butonuna basmanız halinde bilgilendirme mesajını alabiliyorsunuz. Ekranın en sağ köşesinde bulunan yardım ekranına tıklayarak teknik konular ve sistem bildirimleri ile alakalı detaylı bilgi alabiliyorsunuz.

 

 Otobüs Kiralama Hizmetleri ve Kolaylıklar

 

 Hayatta neye ihtiyacımızın olduğunu karşılaştığımız olaylar da belirler. Ticari amaçla, turizm ya da toplu sefer gerektiren gerekçelerle otobüs kiralama hizmetlerine de ihtiyacınız olabiliyor. Mevcut sitemiz sizlere bu anlamda da profesyonel destek veriyor. Otobüs ve uçak bileti seçimindeki kriterlerin yanında kiralama bedelleri, araç durumu ve sizin ekstra talepleriniz için Ümraniye otobüs bileti  sitemizle irtibata geçebilirsiniz. Otobüs kiralama hizmetlerini kullanmak için talep oluşturma ile işleme başlıyorsunuz.

 

            Ardından sistem sizden seyahat etmek istediğiniz araç bilgileri ile alakalı bir takım seçimler yapmanızı istiyor. Bu ekranda da nereden nereye gideceğinizi, tek yön mü, çift yön mü tüm bilgileri talebinize göre seçiyorsunuz. Gidiş tarihi ve dönüş tarihi seçimlerini de aynı ekran üzerinden yapıyorsunuz. Kaç kişi olduğunuzu ve sefer ile ilgili diğer ayrıntıları ilgili kutucuklara doldurarak talep formunu tamamlıyorsunuz. Talep oluştur butonunu aktif hale getirmeniz halinde size uyan seferler, ulaşım firmaları ve fiyat bilgilerini detaylı bir şekilde görebiliyorsunuz. Yukarıda belirtilen tüm iletişim kolaylıkları ve güvenlik hizmetleri Ümraniye otobüs bileti  kalitesiyle otobüs kiralama hizmetlerinde de geçerlidir.

 

            Siz de zamanım ve param kıymetli diyorsanız vakit kaybetmeden sanal bilet satışı hizmetlerimizle tanışarak ulaşım sektöründeki kolaylıklara merhaba deyin. Toplantılar, tatiller, yeni yerler, keşifler ve en önemlisi uzaklardaki sevdiklerinizi ziyarete giderken sizlere eşlik ediyoruz. Huzurlu bir yolculuk geçirmeniz için titizlikle çalışan ekibimiz hizmetlerine her geçen gün bir yenisini ekliyor.

 

            Son derece ekonomik sefer tarifeleri, seyahat noktaları üzerindeki mola yerleri, referans bilgilerimiz ve kullanıcı yorumları için de ana sayfamızı kullanabiliyorsunuz. Bize çağrı bırakmanız ya da mesaj göndermeniz halinde sizlere en uygun zaman aralığında geri dönüş sağlayarak hizmet taleplerinizi değerlendiriyoruz. Olası aksaklıklara karşı para iadesi ve bilet değişimi garantisi veren Ümraniye otobüs bileti sektörümüzdeki her iki tarafın hakları karşılıklı olarak hizmet sözleşmesiyle korunuyor.

 

            Gezi planınıza en uygun seferi bulmak için bilet satış noktalarını ya da siteleri tek tek araştırmanız gerek yok. Kolay bilet sistemiz size aynı anda tüm firmaların otobüs bileti bilgileri ile sefer sayılarını ve uçuş planları getirerek son derece pratik bir şekilde seçim yapmanızı sağlıyor.