Ümraniye Pegasus Uçak Bileti

Pegasus Hava Yolları, İstanbul merkezli bir düşük maliyetli havayolu şirketidir. Uyguladığı “low cost” modeli ile uygun fiyatlı, seyahat etme imkanı, bunun yanı sıra da ancak ek ücretlerle elde edilebilen temel hizmetler sağlamaktadır.


Pegasus'un birçok bölgede Türsab üyesi olan yetkili satış acenteleri vardır. Bazı seyahat acenteleri kurumsal şirketlere hizmet verirken bir kısmı da bizim olduğumuz gibi cadde üzerinde vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz arasında Bilet satışı, değişikliği haricinde misafirlerimizin sorularını yanıtlayıp seyahat planlarında kafalarına takılan soruları cevaplamak ve katma değerli bir hizmet sunma anlayışımız vardır. Verdiğimiz hizmetlere somut örnek vermemiz gerekirse Ümraniye uçak bileti satışı, Ümraniye uçak bileti değişikliği, Sabiha Gökçen hava alanı Servis saatleri, Sabiha Gökçen belediye otobüsü ve havaş ulaşım saatlerini vatandaşlarımızın vakit kaybetmeden ulaşması için teminini sağlamaktır.
Ümraniye Pegasus  yetkili satış acentesi Yamanevler Mah. Alemdağ Cad.No: 161/B Ümraniye/İSTANBUL adresinde bulunmaktadır.


Telefon numarası: 0 850 441 46 41 , İster Ara, İster Uğra! Biletini Hemen Al!